Treść artykułu

Spotkanie autorskie z Kamilem Łysikiem | 16.05.2024 | 18:00

Za nami kolejne, niezwykłe spotkanie autorskie. Naszym gościem był pan Kamil Łysik – historyk, autor książki „Mrok Hannowaldu”.  W czasie spotkania, uczestnicy dopytywali o ciekawostki związane z wydaniem książki. Autor opowiedział prawdziwą historię rodu von Koschützki i o wydarzeniach, które w niej opisał. Nie zabrakło zatem ani śmiechu, ani historii z dreszczykiem. To spotkanie zostanie z nami na długo. Dziękujemy Panie Kamilu i czekamy na kolejną powieść z prawdziwą historią w tle!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Kamilem Łysikiem autorem książki „MROK HANNOWALDU”
16 maja 2024 o godzinie 18:00
Sala Posiedzeń Rady Gminy W Krupskim Młynie ul. Główna 5

„Mrok Hannowaldu” jest powieścią łącząca wątek kryminalny i historię miejsca, które jak w soczewce skupia skomplikowane losy Górnego Śląska. Zaskakujące wydarzenia stają się pretekstem do opowiedzenia fascynujących losów miasta oraz regionu, a także pokazania jego tradycji, kultury i specyfiki mieszkania pograniczu.

Autor książki jest Górnoślązakiem, historykiem, miłośnikiem bezdroży, lokalności, starej muzyki, cegły klinkierowej i wina. Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy z autorem oraz zakupu książki.

fotorelacja ze spotkania