Empik Go na LUTY 2023

Przypominamy wszystkim czytelnikom GBP w Krupskim Młynie, że co miesiąc mamy do rozdania kolejne kody na darmowe czytanie i słuchanie w serwisie Empik GO. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków. Najważniejsza zasada, aby skorzystać z usługi, musisz być naszym zarejestrowanym Czytelnikiem! Wykonaj następujące kroki:· pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres centrala@bibliotekakrupskimlyn.pl podając swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem), wejdź na stronę www.empik.com/biblioteki/kod i postępuj zgodnie z poleceniami. Na początku każdego miesiąca wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!
Serdecznie zapraszamy do korzystania ze zbiorów dostępnych online!
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.