Treść artykułu

Wystawa fotografii

Szanowni Państwo,
zapraszamy do oglądania tym razem na żywo w bibliotece w Krupskim Młynie wystawy fotograficznej pana Ryszarda Erlekampfa pt. „Spotkania z przyrodą II.”

Autor o sobie:

„Na imię mam Rysiek. Moim wielkim zamiłowaniem, pasją jest fotografowanie przyrody. NATURY, która fascynuje mnie do głębi. NATURY, której egzystencja w dobie obecnej jest w dużym stopniu przez nas ludzi zagrożona.

W całym moim życiu przyroda odgrywała bardzo ważną rolę i po dzień dzisiejszy mój stosunek do niej nie uległ zmianie. Wprost przeciwnie, wzbogacił mój światopogląd o drobne niuanse, których dotychczas nie traktowałem z taką fascynacją i powagą.

W dużej mierze zawdzięczam moje obecne osiągnięcia wspaniałym możliwościom współczesnej fotografii cyfrowej. Poprzez przedstawienie moich prac fotograficznych zamierzam wzbudzić w oglądających takie same uczucia, fascynacje i stosunek do PRZYRODY, które być może pomogą chociaż w niewielkim stopniu ratować, to co jeszcze pozostało. To apel do wszystkich ludzi dobrej woli i dobrego serca o ochronę i poszanowanie tego co nas w koło otacza, naszej PRZYRODY.

W tym miejscu pragnę serdecznie zaprosić wszystkich miłośników przyrody i nie tylko, do oglądania moich prac.

Recenzje, opinie czy też zapytania lub kontakty odnośnie tej wystawy, proszę nadsyłać pod adres e-mail: richard-erlekampf@t-online.de