Zapraszamy na spotkanie online – Nicholas Sparks

empik zaprasza na spotkanie z cyklu #premieraonline

Naszym gościem będzie Nicholas Sparks autor książki „Powrót” (Wydawnictwo Albatros).

Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik a tłumaczem konsekutywnym będzie Taida Meredith.

Głównym bohaterem książki pt. Powrót jest lekarz Trevor Benson, który brał udział w misji wojskowej, podczas której odniósł poważne rany. Nie sądził, że kiedyś zapragnie wrócić do odziedziczonej po dziadkach starej chaty w miasteczku New Bern w Karolinie Północnej. Dziś jednak wydaje się, że to jedyne dobre rozwiązanie.

Bohater wybiera się więc do New Bern z nadzieją na spokój i odpoczynek po ciężkich przeżyciach. Poznaje tam Natalię, zastępczynię miejscowego szeryfa, która porusza jego serce. Sprawdź, czy ta para ma szansę na szczęście. A może sekret, który skrywa kobieta, okaże się przeszkodą?

Jednocześnie Trevor poznaje ponurą nastolatkę Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej w New Bern. To od niej stara się dowiedzieć czegokolwiek o zagadkowej śmierci swojego dziadka. Czego się dowie? Czy nieustępliwość Trevora doprowadzi do rozwiązania tajemnic z przeszłości?