Treść artykułu

Kraków Miasto Literatury UNESCO – c.d.6

CZYTANIE NA DRUGIE ŚNIADANIE
c.d.6

Tydzień spędzony w domu upłynie ciekawiej, jeśli na drugie śniadanie zaserwujecie najmłodszym porcję dobrej literatury dla dzieci. Codziennie zajrzyjcie na fanpage Kraków Miasto Literatury UNESCO i wspólnie spędźmy czas przy bajce czytanej przez znane postaci krakowskiej kultury.

6.
Anna Kaszuba-Dębska czyta swoją książkę „Jak Stryjenka Milenka strachy na lachy opanowała”, opublikowaną opublikowaną przez Wydawnictwo Debit.
Łukasz Dębski czyta „Łamigłówki” opublikowane przez Wydawnictwo Świat Książki.

5.
Dorota Lipińska czyta książkę „Ogród Dudy” z ilustracjami Joanny Grochockiej. Druga część przygód Dudy ukazała się nakładem Grupa M-D-M.

4.
Agnieszka Tyszka czyta książkę „Zosia z ulicy Kociej. Dolce vita”, ilustrowaną przez Agatę Raczyńską. Premiera książki przewidziana jest na 20 maja. Dziękujemy Wydawnictwo Nasza Księgarnia za udostępnienie nagrania!

3.
Jacek Frąś, autor i ilustrator, czyta książkę „Balbina i Bambak. Pralka w lesie” opublikowaną przez Wydawnictwo TADAM.

2.
Agnieszka Wolny-Hamkalo czyta książkę „Lato Adeli” opublikowaną przez Wydawnictwo Hokus-Pokus. Książkę zilustrowała Agnieszka Kożuchowska.

1.
Mikołaj Marcela czyta mrożącą sok w bulwach książkę „Best Seler i tajemnica rodu Kokosów” zilustrowaną przez Małgorzatę Flis i opublikowaną przez Wydawnictwo Literackie.