Wirtualne spotkanie z Barbarą Kosmowską

W ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek
Czytanie na 2 śniadanie – Tru

Dzisiaj na „literackim śniadaniu” wyjątkowy gość: Barbara Kosmowska, autorka Tru! Specjalnie dla naszych milusińskich przeczyta jedno z opowiadań o tytułowym bohaterze swojej książki.
Czy wiecie, że dalszy ciąg przygód pomysłowego szaraka z Koniczyn Dolnych ukaże się już niebawem pt. Tru. Love story? Podobne jak poprzednio zdobić je będą ilustracje Emilii Dziubak.

(kliknij na link poniżej)
Barbara Kosmowska czyta fragment swojej książki

Kochani, przepraszam za brak pożegnania na końcu filmu. To wszystko wina naszego psa o imieniu Fred, który zaatakował operatora i wymuszał na nim wycieczkę do lasu, by odwiedzić Tru. A ja dodam tylko że czekam na zdrowy czas, aby przyjechać do Was z książką o nowych przygodach pomysłowego zająca. Tęsknię już za Wami, za Panią Basią z biblioteki – moją przyjaciółką, za Panem Frankiem, z którym uwielbiam zamienić kilka zdań. Po prostu za miejscem zawsze dla mnie życzliwym. Uważajcie na złośliwe wirusy. Jeśli trzeba – zostańcie w domu i odkrywajcie z książkami nowe światy.
Basia Kosmowska

Serdeczne podziękowania pani Basi i panu Jackowi, bez którego nie byłoby naszego wirtualnego spotkania.
Do zobaczenia!