Czytanie na 2 śniadanie – Wesoły Ryjek i wiosna

26 marca 2020 r.

Czas zawieszenia zajęć wydłużył się aż do Świąt Wielkanocnych. Wiem, że to dla nas wszystkich bardzo trudna sytuacja. Dlatego, że nie możemy się spotkać na wspólnym czytaniu w bibliotece, przygotowałam dla Was małą niespodziankę. Poniżej znajdziecie opowiadanie z książeczki pana Wojciecha Widłaka pt. ”Wesoły Ryjek i wiosna” . Poproście rodziców i wspólnie przeczytajcie, pooglądajcie ilustracje. Może potem spróbujecie narysować wesołego Ryjka?
Do zobaczenia za tydzień!

P.S.
Zachęcam do przesyłania wykonanych przez was portretów Ryjka na adres mailowy biblioteki centrala@bibliotekakrupskimlyn.pl

Dziękuję bardzo: autorowi tekstu Wojciechowi Widłakowi, autorce ilustracji Agnieszce Żelewskiej
i Wydawnictwu Media Rodzina za zgodę na udostępnienie opowiadań w takiej formie.