Mała książka – wielki człowiek – 2020

Wyprawki Czytelnicze dla dzieci w wieku 3-6 lat. Dzieci, które wzięły udział w poprzednich akcjach, będą mogły otrzymać kolejną kartę i zbierać dalej naklejki.

1.
Każde dziecko urodzone w latach 2014-2017, które odwiedzi i zapisze się do naszej biblioteki, otrzyma wyprawkę czytelniczą, na którą składa się książka – prezent i Karta Małego Czytelnika.

2.
Za każdą wizytę w bibliotece, która zakończy się wypożyczeniem książki, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę. Po zebraniu dziesięciu, zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

3.
Do wyprawki dołączana jest broszura informacyjna dla rodziców, która mówi o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

4.
Kampania ,,Mała książka – wielki człowiek” realizowana jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a organizatorem akcji jest Instytut Książki. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny

Zapraszamy do bibliotek w Krupskim Młynie, Potępie i Ziętku! Książkowe prezenty czekają!

Więcej informacji na stronie: www.wielki-czlowiek.pl