Treść artykułu

Dream of scraps- scrapbooking

grudzień 2019 – luty 2020 r.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki w Krupskim Młynie na wystawę prac pani Katarzyny Stącel.

Autorka o sobie:
„Mam na imię Kasia, od kilku lat prowadzę warsztaty czytelniczo-artystyczne z dziećmi – więc ciągle poszukuję inspiracji do pracy. Tak właśnie od origami, książki dotykowej i lapbooking`u trafiłam na scrapbooking i … całkowicie się zakochałam. Uwielbiam łączyć ze sobą różne materiały i tworzyć z nich ciekawe i niepowtarzalne projekty. Ale to papier jest moją największą miłością! (…). Nie mam jakiegoś ulubionego stylu, choć bardzo lubię shabby chic – ponieważ jest pełen romantyzmu i delikatności, a kolory pastelowe są niezwykle bliskie mojemu sercu. Ciągle jednak poznaję nowe techniki, narzędzia, uczę się czegoś nowego, poszukuję swojego oryginalnego stylu. Każdy mój projekt staram się wykonać z niezwykłą dbałością o szczegóły, a przede wszystkim wkładam w nie mnóstwo serca.
Od ponad 2 lat prowadzę kanał  na YouTube, gdzie pokazuję swoje projekty, dzielę się swoją wiedzą oraz spostrzeżeniami na temat narzędzi i materiałów do scrapbookingu. Zapraszam na mój fanpage na FB: dream of scraps”.
Pani Kasi bardzo dziękujemy za udostępnienie prac oraz życzymy wielu nowych pomysłów i oczywiście czasu na ich realizację.