Treść artykułu

Anielskie zamieszanie

grudzień 2016 r. – styczeń 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki w Krupskim Młynie na wystawę prac pani Magdaleny Hechsman-Jaroń oraz pracowni witraży Angels Way.

Słów kilka o Autorce:
Pani Magdalena Hechsman-Jaroń  mieszka w Myślenicach. Jest artystą plastykiem i pedagogiem. Ukończyła krakowską  Akademię Sztuk Pięknych na wydziale grafiki. Od lat zajmuje się różnymi formami  rękodzieła. Szyje anioły, lalki, zwierzątka. Tworzy biżuterię w stylu vintage. Jak sama mówi, szycie wciągnęło ją najbardziej. Tu najpiękniej można łączyć  wrażliwość artystyczną i dobre rzemiosło. Materiały z jakich korzysta to tkaniny naturalne, len, bawełna i ewentualnie wełna.

Kilka słów o pracowni:
Rozwój człowieka związany jest z umiejętnością stawiania pytań i poszukiwania odpowiedzi. W tym zdaniu ukryta jest przewodnia myśl przesłania z jakim Pracownia Aniołów Witrażowych Angels Way z Radomyśla nad Sanem prezentuje swoje prace. Zapraszamy do zapoznania się z Aniołem Nadziei, Niespodziewanej Łaski, Pięknej Miłości, czy Szczęśliwej Rodziny. Zadajmy sobie pytanie, czy tego właśnie najbardziej w życiu nie potrzebujemy? Prace powstają tradycyjną metodą tworzenia witraży- techniką Tiffany’ego przy użyciu wysokiej jakości szkła witrażowego.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia ich propozycji.