Wystawa fotografii Sebastiana Hadrysia

październik – listopad 2016 r.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki w Krupskim Młynie na wystawę fotografii autorstwa pana Sebastiana Hadrysia.

Sebastian Hadryś (1971r.) o sobie.

Urodziłem się i wychowałem w Częstochowie. Kilkanaście lat temu znalazłem to piękne miejsce… Krupski Młyn. Z wykształcenia inżynier z zamiłowania fotograf. Jestem członkiem Fotoklubu RP, Jurajskiego Fotoklubu oraz Lublinieckiego Klubu Fotograficznego.
Fotografia dla mnie to sztuka ukazywania rzeczywistości (…) ulotnej chwili kiedy naciskam spust migawki. Mój ulubiony temat to fotografia krajobrazu. Dlaczego krajobrazu? Bo fascynuje mnie światło i lubię przestrzeń. To światło sprawia że przestrzeń nigdy nie jest taka sama. Światło sprawia że z pozornie płaskiej przestrzeni wyłonić się może niezapomniany obraz, faktura lub detal, który w cieniu pozostawał niezauważony.