Feryjny rozkład jazdy 2011

Biblioteka w Ziętku przygotowała ciekawe zajęcia dla dzieci, które nie wyjadą na zimowy wypoczynek.

18 styczeń 2011 godz. 16:00
„Mały upominek dla Babci „- zajęcia plastyczne połączone ze wspólnym czytaniem książki Miry Lobe „Babcia na jabłoni”.

20 styczeń 2011 godz. 16:00
„Mały upominek dla Dziadka”- zajęcia plastyczne połączone ze wspólnym czytaniem książki Renaty Piątkowskiej „Dziadek na huśtawce”.

25 styczeń 2011 godz. 16:00
„Koszmarny Karolek” zaprasza na popołudnie z książką i nie tylko… (m.in.zajęcia plastyczne, rozwiązywanie rebusów, zagadek, układanie puzzli, małe co nieco).

27 styczeń 2011 godz. 18:00
Bawimy się literaturą – popołudnie z powieścią pani Stephenie Meyer „Zmierzch” i nie tylko… (gry i zabawy logiczne, układanie puzzli, słodka niespodzianka).

Codziennie zapraszamy do biblioteki, gdzie nie tylko możesz wypożyczyć książkę, sprawdzić swoją pocztę mailową, ale również porozmawiać i spotkać się z innymi.