Spotkanie autorskie z Ewą Nowak

8 czerwca 2010 r. w sali posiedzeń Rady Gminy w Krupskim Młynie odbyło się spotkanie autorskie z panią Ewą Nowak – pisarką tworzącą dla młodych czytelników. Najbardziej znane jej powieści to: „Krzywe 10”, „Yellow bahama w prążki”, „Diupa”, „Wszystko, tylko nie mięta”, „Bardzo biała wrona”, „Kiedyś na pewno”. Pani Ewa jest pedagogiem- terapeutą. Jej felietony, opowiadania i odpowiedzi na listy można czytać w pismach „Cogito”, „Victor Gimnazjalista”, „Victor Junior”, „Magazyn 13”. Na swą pisarkę czekało pięćdziesięciu czytelników. Uczniowie mieli możliwość dowiedzieć się, jak powstają jej utwory i skąd czerpie pomysły na ich tytuły. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Pani Nowak urzekła młodzież swą elokwencją i poczuciem humoru. Chętni mogli kupić książki oraz poprosić o dedykację. Spotkanie zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Krupskim Młynie przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Sponsorowi serdecznie dziękujemy.

Impreza dofinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

www.ewanowak.com