Dzień Misia 2008

25 listopada 2008 r.

Dnia 25 listopada 2008 r. obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na całość składał się cykl zajęć dla przedszkolaków pt. „Poznajemy różne misie”. W trakcie spotkań przedszkolacy poprzez czytanie bajek i opowiadań poznali np. Misia Uszatka, Kubusia Puchatka oraz Misia Paddingtona . Zajęciom towarzyszyły gry i zabawy ruchowe. Każdy przedszkolak na koniec otrzymał order Misia Paddingtona i słodką nagrodę. Dla uczniów klas 1-3 przygotowano projekcję filmu Przygody Misia Paddingtona oraz kolorowanki. W trakcie lekcji po wszystkich klasach chodziło dziecko w kostiumie misia i częstowało „misiowymi” ciasteczkami. Po południu w bibliotece można było obejrzeć wystawę pt. „Misiowy Zakątek” oraz posłuchać historyjki o Małym Miodowym Misiu, wykonać rysunek lub pokolorować przygotowaną kolorowankę.