Anioły

20 stycznia 2008 r.

„Ty zawsze przy mnie stój…”
Dnia 20 stycznia 2008 r. o godz. 16.00 w sali posiedzeń Rady Gminy w Krupskim Młynie odbyło się spotkanie z aniołami pt. „Ty zawsze przy mnie stój…”, zorganizowane przez Zespół Szkół i Gminną Bibliotekę Publiczną w Krupskim Młynie. Wszystkich zebranych powitały organizatorki. Pani Małgorzata Dubiel opowiedziała o anielskich istotach, które towarzyszą nam pod różnymi postaciami przez całe życie. Przybyli goście mieli okazję wysłuchać pięknej recytacji wierszy ks. Jana Twardowskiego w wykonaniu aktorów: Ewy Gorzelak-Dziduch i Zbigniewa Dziduch, a później obejrzeć wystawę aniołów (zgromadzono ponad 200 eksponatów!). Miłe popołudnie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie każdy gość otrzymał mały anielski upominek.