KARTKA WIELKANOCNA – KROK PO KROKU

#zostańwdomu Nadal nie możemy wyjść z domów i przyjść na zajęcia plastyczne do biblioteki, zatem dzisiaj propozycja spotkania jest w trochę innej formie.
Niedawno gościliśmy wystawę pani Kasi Stącel pt. Dream of Scraps i niektórzy z Was byli zainteresowani technikami, jakimi autorka posługiwała się wykonując swoje prace.
Dzisiaj niespodzianka! Poniżej link do filmiku na kanale YouTube, który przygotowała specjalnie dla Was. Jest to pomysł na zrobienie kartki wielkanocnej, którą możemy poprawić humor bliskiej osobie lub po prostu zająć wolną chwilę w kreatywny sposób.
  Dziękujemy bardzo pani Kasi i mamy nadzieję, że będziemy mogli spotkać się kiedyś w bibliotece!     WITAJCIE!
Tym razem prosty kursik na kartkę wielkanocną z kolekcji P13 „Awakening”.
Kurs przygotowany na specjalne zaproszenie pani Basi Miklis  – dla wszystkich czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Krupskim Młynie.
Serdecznie zapraszam wszystkich!
Miłego oglądania!
Pozdrawiam!

Katarzyna Stącel   Zapraszamy do oglądania, (kliknij na link poniżej):

KARTKA WIELKANOCNA – KROK PO KROKU – KURS – CARDMAKING